• 1 Da Vinci Analytic Group
 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Operational analysis and forecasts of the world political processes. Risks evaluation and country's risks intelligence. Evaluation of current state policy on business and investments.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Economical analysis and researches. Geo-economical surveys. Investment risks rating. Due diligence. Evaluation of economy state policy and possible risks of work on the market.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Drafts of law development, creation of government programs and concepts of law-policy. Analytical support of parliament committees' work. Consulting on macro-economy policy matters.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Information support. Speech-writing, strategic campaigns.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Analysis, evaluations, recommendations and elaboration of plans on crisis settlement in states with political instability.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Strategical analysis and forecasts of situation development in states after coup d’etats, uprising and other non-democratic scenarios of changing the power. Analysis of impacts on economy and business climate.

 • 1

Комментарий


Вони порозуміються: експерти про переговори Порошенка і Трампа

19.06.2017

Президент України Петро Порошенко вирушив із офіційним візитом до США, у ході якого плануються переговори із президентом США Дональдом Трампом.

Ключовою темою переговорів має стати врегулювання конфлікту на Донбасі. Окрім того, темами переговорів, імовірно, стануть надання фінансової допомоги Україні, а також перспективи надання летальної зброї.

Напередодні візиту Петра Порошенка у Білому домі заявили, що не задоволені тим, як виконуються мінські домовленості і що США були б готові підтримати альтернативу Мінську у разі, якби новий формат був ефективним.

"Якщо б сторони прийшли до якоїсь іншої угоди шляхом іншого механізму, і якщо вони були б згодні до нього приєднатися і успішно виконувати, я думаю, ми були б відкриті для підтримки такого механізму", - сказала речниця Державного департаменту Хізер Ноєрт.

Водночас, вона наголосила, що зараз не йдеться про те, що США можуть очолити ініціативу зі зміни формату переговорів про врегулювання кризи на Донбасі. Хізер Ноєрт сказала, що США "глибоко стурбовані ескалацією конфлікту" і вважають найважливішим встановлення миру на сході України.

Нова адміністрація США також вважає, що українська влада могла б дійти згоди з Москвою поза мінськими домовленостями 2015 року. Як висловився держсекретар США Рекс Тіллерсон, не слід бути "прикутими наручниками до Мінська".

ВВС Україна спілкувалася із експертами в Україні про те, чого чекати від переговорів Петра Порошенка і Дональда Трампа?

Анатолій Баронін, директор аналітичної групи "Da Vinci AG":

Це перша зустріч Петра Порошенка з президентом США. Вона відкриває шлях до подальшої співпраці України з адміністрацією Дональда Трампа.

Зважаючи на психологічні характеристики обох президентів, можна прогнозувати, що зустріч буде успішною. Головне її завдання - встановлення прямого, безпосереднього контакту з очільником Білого дому.

Досягнення цієї мети і буде серйозним результатом, який у подальшому набуватиме конкретного змісту. Зважаючи на серйозну підтримку України як в таборі демократів, так і республіканців, існує добрий фундамент для цього.

Але слід зважати на те, що перша зустріч не може мати наслідком якісь радикальні зміни та знакові домовленості.

Це візит-знайомство, який здатен запустити потужніший механізм співпраці зі США. Тому найважливішим результатом будуть заяви американської адміністрації після зустрічі.

Щодо кризи на Донбасі, то до зустрічі президентів позиція Дональда Трампа формувалася його командою та радниками. Зараз на неї впливатиме президент України. Якщо йому вдасться встановити особистий контакт з американським лідером, я не виключаю нових пропозицій США щодо Донбасу.

SourceUkrainian Economic Trends Forecasts

Articles and Publications16.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 3: Чого хоче Угорщина?

Прийняття нової редакції Закону України «Про освіту» надало лише формальний привід для демаршу Будапешту. Цей документ і реакція наших південно-західних сусідів на нього в черговий раз актуалізували гіпотезу про наявність узгоджених дій між Будапештом та Москвою та союзництві Росії з Угорщиною в справі руйнації європейських інституцій.
08.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 2: Захід та "вікно можливостей"

Досить часто в Україні лунають звинувачення у бік партнерів щодо намагань зберегти канали комунікацій з Кремлем, економічні зв’язки та утримуватись від більш радикальних заходів щодо Росії. Часто виникають образи на те, що Захід продовжує контакти з Москвою, надає недостатню підтримку Україні.


 
07.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 1: Занепад країн Африки та Близького Сходу: роль авторитарного правління

Чому багато країн в Африці та на Близькому Сході занепадають після усунення від влади авторитарних лідерів? Ці питання є спекулятивними та іноді використовуються російською пропагандою, коли операції США в Іраці, Афганістані чи Лівії визнаються росіянами такими, що «призвели до погіршення ситуації в цих країнах».
22.02.2017 Бакинский тандем: зачем Алиев назначил жену вице-президентом Азербайджана / Апостроф (Украина)

Президент Азербайджана Ильхам Алиев назначил свою жену Мехрибан Алиеву первым вице-президентом страны. Он представил ее на заседании Совета безопасности Азербайджана, и объяснил это назначение важной ролью, которую Алиева "долгие годы играет в общественно-политической, культурной, международной деятельности".
24.01.2017 Москва растит нового Каддафи

Российская Федерация в течение последних семи месяцев осуществляет оценку перспектив и возможностей вмешательства в конфликт на территории Ливии на стороне Верховного главнокомандующего вооруженными силами Ливии Халифа Белкасима Хафтара, который поддерживает Палату представителей Ливии в Тобруке, оппозиционную правительству в Триполи.


All publications

Home | About us | Service | Contacts | Disclaimer