• 1 Da Vinci Analytic Group
 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Operational analysis and forecasts of the world political processes. Risks evaluation and country's risks intelligence. Evaluation of current state policy on business and investments.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Economical analysis and researches. Geo-economical surveys. Investment risks rating. Due diligence. Evaluation of economy state policy and possible risks of work on the market.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Drafts of law development, creation of government programs and concepts of law-policy. Analytical support of parliament committees' work. Consulting on macro-economy policy matters.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Information support. Speech-writing, strategic campaigns.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Analysis, evaluations, recommendations and elaboration of plans on crisis settlement in states with political instability.

 • 1
  Da Vinci Analytic Group
  Strategical analysis and forecasts of situation development in states after coup d’etats, uprising and other non-democratic scenarios of changing the power. Analysis of impacts on economy and business climate.

 • 1

Комментарий


Колпаков переконаний, що зустріч Трампа і Путіна не увінчається кардинальними змінами

16.07.2018

Скоріш за все, під час переговорів лідери держав торкнуться теми Сирії. Однак, навряд дійдуть серйозних домовленостей. Адже Дональд Трамп немає повноважень самостійно робити рішучі кроки, а бажання Володимира Путіна залишаються до кінця незрозумілими. Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив керуючий партнер компанії «Da Vinci AG» Андрій Колпаков. «Я не бачу практичних кроків до яких може вдатися Трамп і Путін. У першого нема можливостей, щоб договоритися. А у Росії апетити колосальні, відомо, що вони ласі і до Африки. Мені здається, що під час зустрічі двох лідерів, ми чутимемо багато заяв, втім, вони відрізнятимуться від реальних дій», – говорить експерт. Він зазначає: наступні кроки президент Росії Володимир Путін зробить у напрямку в Ірані. «Наскільки мені відомо, найближчого тижня відбудеться зустріч між Туреччиною, Іраном та Росією. Після цієї події, буде зрозуміліше, чи досягнуті якісь домовленості», – переконаний керуючий партнер компанії «Da Vinci AG». Також експерт наголошує: за дві години президенти Трамп і Путін не зможуть домовитися і дійти до кардинальних змін. «Є система стримування і противаг. На цьому базується вся американська демократія, аби уникнути непередбачуваних рішень. Тому сам Дональд Трамп самотужки нічого не ухвалить», – коментує експерт. Крім того, керуючий партнер компанії «Da Vinci AG» упевнений, що певною мірою апетити президента РФ Володимира Путіна залежать від російської еліти. «Щоб краще розуміти Володимира Путіна, необхідно з’ясувати цілі російської еліти. Мені здається, що під час зустрічі з Трампом будуть підіймати питання співпраці і взаємних інвестицій, можливо, буде мова і про зняття санкцій. Водночас, щиро кажучи, я сумніваюся у якості зустрічі. Адже ці два лідери не можуть довіряти один одному», – додає Андрій Колпаков. Нагадаємо, сьогодні президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін зустрічаються у Гельсінкі.Ukrainian Economic Trends Forecasts

Articles and Publications16.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 3: Чого хоче Угорщина?

Прийняття нової редакції Закону України «Про освіту» надало лише формальний привід для демаршу Будапешту. Цей документ і реакція наших південно-західних сусідів на нього в черговий раз актуалізували гіпотезу про наявність узгоджених дій між Будапештом та Москвою та союзництві Росії з Угорщиною в справі руйнації європейських інституцій.
08.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 2: Захід та "вікно можливостей"

Досить часто в Україні лунають звинувачення у бік партнерів щодо намагань зберегти канали комунікацій з Кремлем, економічні зв’язки та утримуватись від більш радикальних заходів щодо Росії. Часто виникають образи на те, що Захід продовжує контакти з Москвою, надає недостатню підтримку Україні.


 
07.02.2018 Розуміючи іноземців. Частина 1: Занепад країн Африки та Близького Сходу: роль авторитарного правління

Чому багато країн в Африці та на Близькому Сході занепадають після усунення від влади авторитарних лідерів? Ці питання є спекулятивними та іноді використовуються російською пропагандою, коли операції США в Іраці, Афганістані чи Лівії визнаються росіянами такими, що «призвели до погіршення ситуації в цих країнах».
22.02.2017 Бакинский тандем: зачем Алиев назначил жену вице-президентом Азербайджана / Апостроф (Украина)

Президент Азербайджана Ильхам Алиев назначил свою жену Мехрибан Алиеву первым вице-президентом страны. Он представил ее на заседании Совета безопасности Азербайджана, и объяснил это назначение важной ролью, которую Алиева "долгие годы играет в общественно-политической, культурной, международной деятельности".
24.01.2017 Москва растит нового Каддафи

Российская Федерация в течение последних семи месяцев осуществляет оценку перспектив и возможностей вмешательства в конфликт на территории Ливии на стороне Верховного главнокомандующего вооруженными силами Ливии Халифа Белкасима Хафтара, который поддерживает Палату представителей Ливии в Тобруке, оппозиционную правительству в Триполи.


All publications

Home | About us | Service | Contacts | Disclaimer